Pokaż, jak jeździ twój pies! KONKURS

pet on board

Psiowóz. To słowo zna każdy psiarz. Bo przecież wiadomo, że nasze auta są po to, aby mogły jeździć nimi nasze psy. Zapewne każdy wie, jak to robić, aby było psu wygodnie. To teraz porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Ruszyła świetna akcja – czyli PET ON BOARD – Bezpieczna Strefa Zwierzaka. A ja mam dla Was konkurs!

O co dokładnie chodzi z Pet On Board?

Wielu z Was pamięta mocny wywiad z Adamem Drożdżalem o tym, jak nie zabić swojego psa, czyli właśnie o bezpiecznym podróżowaniu zwierząt w samochodach. To wciąż jeden z najchętniej czytanych tekstów na blogu (znajdziesz go TU). Teraz firma Josera, w której pracuje Adam postanowiła ruszyć z akcją, która ma budować naszą, psiarzy, świadomość, jak podróżować bezpiecznie. Pierwszym etapem jest pakiet PET ON BOARD – Bezpieczna Strefa Zwierzaka. Dzięki pakietowi zwiększamy szanse na uratowanie psa lub kota w trakcie prowadzenia akcji ratowniczej.

Skład pakietu

międzynarodowa karta ICE,

naklejka na auto PET ON BOARD,

naklejki na boczne szyby samochodu,

naklejka na drzwi wejściowe domu/mieszkania

Adam Drożdżal o pakietach:

Zawartość pakietu i wygląd poszczególnych elementów był konsultowany ze służbami ratowniczymi oraz policją. Naklejki na auto informują innych uczestników ruchu drogowego, jak i służby ratownicze o tym, że w samochodzie może znajdować się zwierzę. Dzięki temu zwiększa się szansa na odpowiedzialne oraz czujne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Małe naklejki na boczne szyby samochodu – informują służby ratownicze o tym, że w aucie może znajdować się pies lub kot. Ratownicy mogą wziąć ten fakt pod uwagę podczas prowadzenia akcji ratowniczej, np. podczas wybijania bocznej szyby. Wypełniona międzynarodowa karta ICE – w przypadku nieszczęśliwego wypadku dane właściciela oraz zwierzaka mogą pomóc w szybszym przekazaniu go w ręce opiekunów zastępczych. Dzięki temu, w sytuacji zagrożenia życia pupil przeżyje znacznie mniejszy stres. 

No dobrze, wszystko pięknie, ale część z Was, tak samo jak ja, może się zastanawiać, czy rzeczywiście ratownicy zwrócą uwagę na naklejki czy kartę. Okazuje się, że Josera i o to zadbała – od początku czerwca prowadzi akcję informacyjną skierowaną do służb ratowniczych i policji.

JAK ZDOBYĆ PAKIET

Pakiet można otrzymać u partnerów Josery i w trakcie imprez branżowych na stoiskach firmy Josera Polska. Pakiety dokładane są także do każdego zakupu (bez względu na wartość) w sklepie internetowym www.josera-sklep.pl

Więcej informacji o pakietach, działaniach w ramach PET ON BOARD oraz lista partnerów: www.josera.pl/pet-on-board

ALE MOŻNA TEŻ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE!

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Pokaż, jak jeździ Twój pies!

  • Pokaż nam, jak podróżuje Twój pies w samochodzie. Zdjęcie wyślij na zabierampsa@gmail.com – w opisie koniecznie podaj imię psa/psów oraz swoje imię i nazwisko. Jeśli masz ochotę, możesz dodać krótki opis do zdjęcia.
  • Jedna osoba może wysłać JEDNO konkursowe zdjęcie (może to być również kolaż).
  • Wysyłając zdjęcie na konkurs, oświadczasz, że jesteś autorem zdjęcia lub masz zgodę autora na wykorzystanie zdjęcia w konkursie. Jednocześnie wyrażasz zgodę na publikację ich na stronach oraz w mediach społecznościowych Podróży z psem oraz Josery.

Konkurs trwa 14-23 czerwca 2017 r.

  • Na fanpejdżu Podróży z psem będzie utworzona galeria konkursowych zdjęć. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 28 czerwca 2017 roku.
  • Dla autorów najciekawszych zdjęć (wybierze je jury w składzie – Podróże z psem oraz przedstawiciel Josery) czekają nagrody ufundowane przez firmę Josera:

I Miejsce – karma dla psa Josera 15kg – do wyboru + pakiet Pet on board

II Miejsce – karma dla psa Josera 4kg- do wyboru + pakiet Pet on board

III Miejsce – karma dla psa Josera 1,5kg – do wyboru + pakiet Pet on board

Dodatkowo siedem wyróżnień: pakiety Pet on board i zestawy próbek karm Josera.

Organizatorem konkursu są Podróże z psem we współpracy z marką Josera, która realizuje akcję Bezpieczna Strefa Zwierzaka.

 

Materiał przygotowany we współpracy z marką Josera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *