Pokaż, jak jeździ twój pies! WYNIKI KONKURSU

Fanfary! Konkurs rozstrzygnięty! I mam dobrą wiadomość – KAŻDY DOSTANIE NAGRODĘ. A nawet dwie. Oto wyniki i szczegóły wielkiej niespodzianki.

Nim lista zwycięzców, kilka słów ode mnie. Dziękuję po stokroć za wszystkie zdjęcia (TU jest cała galeria). Wspaniale patrzeć, że podróżujecie z psami, że mają w Waszych autach swoje miejsca. Wybierając te, które dostaną nagrody główne i wyróżnienia, kierowaliśmy się tym, jak bezpiecznie jeżdżą Wasze psy. Pomysł na zdjęcie był sprawą drugorzędną, nie braliśmy też zupełnie pod uwagę facebookowych lajków. Główne nagrody trafią do tych, których psiaki zdaniem eksperta od bezpiecznego przewożenia zwierząt, czyli Adama Drożdżala z Josery i pomysłodawcy Bezpiecznej Strefy Zwierzaka i pakietów Pet on Board, są dobrze zabezpieczone.

Co do wyróżnień – właściwie do każdego jest jakieś „ale”. Oczywiście jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Jednak na każdym z wyróżnionych zdjęć widać, że opiekunowie psów starają się o to bezpieczeństwo zadbać (takich zdjęć było więcej, wybraliśmy te, które nam się najbardziej podobały).

TO TERAZ NIESPODZIANKI DLA WSZYSTKICH!

Dzięki firmie Josera KAŻDY, kto wysłał zdjęcie na konkurs, otrzyma pakiet Pet on Board! 

Dodatkowo Adam Drożdżal zgodził się poświęcić swój czas i w ciągu najbliższego tygodnia skomentuje Wasze zdjęcia pod kątem zabezpieczenia psa. Ostrzegam, że to człowiek, który nie uznaje kompromisów 🙂 Ale wierzę, że nie odbierzecie negatywnie krytyki, tylko wykorzystacie wiedzę Adama, który jest do Waszej dyspozycji i służy wszelką radą. Jeśli choć jeden psiak dzięki temu konkursowi i całej akcji będzie bezpieczniejszy – będę skakać z radości. Mam też nadzieję, że dzięki komentarzom Adama album konkursowy będzie prawdziwą inspiracją i kopalnią wiedzy dla wszystkich podróżujących z psami.

I NA KONIEC WYNIKI

Główne nagrody:

 

  1. Piotr Tukaj (Piotrze, jestem zachwycona tym, jak dbasz o swojego psa, ta karteczka i dbałość o każdy szczegół – mistrzostwo świata!) – karma dla psa Josera 15kg (do wyboru) + pakiet Pet on board 
  2. Agata Kurzydłowska – karma dla psa Josera 4kg  (do wyboru) + pakiet Pet on board
  3. Zdzisława Mazoń – karma dla psa Josera 1,5kg (do wyboru) + pakiet Pet on board

Wyróżnienia, czyli pakiety Pet on Board oraz próbki karmy Josera otrzymają: Patrycja Aleksanderek (Patrycja, zakochałam się w tym zdjęciu! :)), Agnieszka Szyja, Anna Śliwa (razem z Radosławem Zagrodzkim), Paweł Dobrzański, Katarzyna Kobusińska, Małgorzata Dudek, Olga Olkiewicz.

Gratuluję i proszę WSZYSTKICH uczestników o przesłanie mailem adresu, na który wysłać pakiety. Do zwycięzców się jeszcze odezwę – Was proszę o wybranie karm z oferty Josery.

Konkurs został zorganizowany we współpracy z marką Josera, która jest sponsorem wszystkich nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *