WYDARZENIA: Akcja DogBlog na rzecz Azylu pod Psim Aniołem

Grupa psich blogerów DogBlog zaprasza na Służewski Kiermasz Rękodzieła, podczas którego będziemy zbierać dary dla Azylu pod Psim Aniołem. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 25 listopada w Służewskim Domu Kultury, przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie, w godz. 11.00-16.00.

Czym jest grupa DogBlog? To psi blogerzy z Warszawy, którzy postanowili połączyć swoje siły i zrobić coś dobrego dla zwierzaków w potrzebie. Na pomysł stworzenia takiej grupy wpadła Anita, która prowadzi bloga Nuciejka bloguje. Dołączyli do niej Czort, Dogs’ Paths , Heban the Hovawart, Pies Berek, Pies w Warszawie, Psie Wędrówki oraz Podróże z psem.

Podczas naszej pierwszej (i wierzymy, że nie ostatniej) akcji zapraszamy do minikawiarenki, gdzie za grosiki na rzecz Azylu pod Psim Aniołem będziecie mogli kupić upieczone przez nas ciacha. Naturalnie takie dla ludzi, ale będą też ciasteczka dla psiaków. Oprócz tego moc innych atrakcji: pogadanka z psychologiem, zajęcia dla dzieci, porady zoopsychologa. I oczywiście sam kiermasz, na którym będzie można kupić przepiękne upominki (zbliżają się Święta!).

Najważniejsi jednak będą podopieczni Azylu pod Psim Aniołem. Dlatego prosimy, abyście przychodząc na kiermasz zabrali ze sobą stare kołdry i poduszki (bez pierza), koce, karmę dla psów i kotów (Azyl prosi szczególnie o puszki), legowiska, miski, a także kuwety i żwirek dla kotów.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Cóż mogę napisać, aby Was jeszcze bardziej zachęcić? Służewski Dom Kultury to miejsce przyjazne zwierzętom, więc na kiermasz możecie przyjść ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. A po wizycie u nas – zrobić swojemu psu wspaniały prezent w postaci spaceru przepięknym parkiem nad Potokiem Służewieckim.

Fllicka oraz Fado z Psich Wędrówek szaleją na Służewie (fot. Iwona Stepajtis, zwierzakompstryk.pl)

Zapraszamy serdecznie!

Katarzyna Świerczyńska i Flicka

3 Comments on “WYDARZENIA: Akcja DogBlog na rzecz Azylu pod Psim Aniołem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *