Projekt Prezent po raz drugi! Ruszamy!

Flicka nie chce być żadnym Mikołajem. Ale reniferem w zaprzęgu? To co innego! Sanie pełne prezentów zawiezie do Łatka i psiej ferajny z Giżyna. Każdy z Was może coś dorzucić, żeby zbyt lekko jej nie było.

O co chodzi? Już po raz drugi psi blogerzy z całej Polski ruszają z Projektem Prezent, aby góra podarunków trafiła do potrzebujących psiaków. W ubiegłym roku – dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu – cały bagażnik darów pojechał prosto do Wrocławia, do Magdy i jej zwierzaków.

Projekt Prezent
Tyle prezentów, dzięki Waszej hojności, uzbieraliśmy w zeszłym roku.

 

A teraz poznajcie Łatka. Prawda, że piękny? I z ryjka podobny do Flicki? 😉

Łatek
Łatek

 

Dalej już tak słodziutko nie jest. Łatek mieszka w Giżynie, malutkiej wsi w Zachodniopomorskiem, w domu tymczasowym u Agnieszki. Trafił tam, bo jego pani zmarła w tragicznych okolicznościach. Łatek koczowal przed jej domem. Uciekał, kiedy ktoś chciał do niego podejść. Pani prócz Łatka miała jeszcze dwa psiaki: Mikusia i Kapselka. Mikuś z całych sił bronił łóżka pani, a Kapselek siedział w kuchni skulony z przerażenia.

Cała trójka od dwóch miesięcy jest bezpieczna u Agnieszki.

Agnieszka ma jeszcze inne psy – to Laki, Ares, Czita, Czaruś, Sonia i dwa szczeniaki do pilnej adopcji. Zresztą każdy z tych psów szuka domu, a u Agnieszki znalazły tymczasową przystań i pomaga im Fundacja Przyjaciele Czterech Łap. Łatek także szuka domu.

A teraz najważniejsze.

CZEGO POTRZEBUJE ŁATEK I JEGO KUMPLE?

Po pierwsze karmy, pod drugie karmy, po trzecie karmy… Łatek uwielbia puszki, więc to o nie przede wszystkim prosimy.

Oprócz tego przydadzą się tabletki na odrobaczenie, smycze i obróżki.

CHCECIE POMÓC ŁATKOWI I FERAJNIE Z GIŻYNA?

Odezwijcie się na maila: katarzynahenryka@gmail.com lub napiszcie wiadomość na Facebooku. Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic – umówimy się na odbiór rzeczy. Jeśli mieszkacie daleko – możecie wysłać prezent pocztą. Zbiórka trwa do 14 grudnia, aby dary trafiły do psiaków jeszcze przed świętami.

Zachęcam też, abyście zajrzeli na inne blogi biorące udział w Projekcie Prezent. Może ktoś zbiera na psiaka z Waszej okolicy? Koniecznie dołączcie do wydarzenia akcji, aby być na bieżąco.

 

Projekt Prezent

W Projekcie Prezent oprócz nas udział biorą: Futra Specjalnej TroskiCo pies na to? Wymarzony piesPrzez świat z labradoremPsie WędrówkiPies w WarszawiePieskie SprawyNiuchaczAktywni z psamiBohun PiesOto JankaKudłacz Blogurlopnaetacie.plHeart Chakra,
Pies do kwadratuWest wkurzony.

 

fot(1): Kamila Tatoń.

One Comment on “Projekt Prezent po raz drugi! Ruszamy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *