Chodź, zabiorę cię na Cię na spacer – WYNIKI KONKURSU

Przesłaliście wiele cudownych zdjęć i nie mniej cudownych opisów zachęcających do spacerów w Waszych okolicach. Mam pełen notes nowych inspiracji i po stokroć za nie dziękuję. A ponieważ to konkurs, to muszą być zwycięzcy. Oto oni.

1.Karolina i Klusek za kolaż zdjęć z Żywca. Zachwycił nas Żywiec pokazany przez Karolinę. Bo wygląda jak pocztówka ze szczęśliwych, beztroskich wakacji, gdzieś daleko od domu (główne zdjęcie ilustrujące ten tekst). Jeśli Karolina tak czuje się w mieście, w którym mieszka, to musi tam być super!

Do Karoliny trafi ufundowany przez Joserę zestaw: karma 15kg dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl,  wiaderko 4l na karmę, zabawka mewa, pakiet Pet on board, torba materiałowa na zakupy.

2. Natalia i Pixel za zdjęcia z Wolsztyna. Świetny pomysł na wyprawę z psem. I wiem, że dzięki Natalii wielu z Was planuje już wycieczkę do parowozowni. Ja też mam zapisane na liście miejsc do odwiedzenia.

Natalia otrzyma od Josery zestaw: karma 5x900g dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl, wiaderko 4l na karmę, zabawka mewa, pakiet Pet on board, torba materiałowa na zakupy.

3. Natalia i Kumiko za zdjęcie z Gliwic. Tak – to zdjęcie z Gliwic. Przyznam, że kiedy je zobaczyłam, to spytałam wujka Google, czy rzeczywiście taka miejscówka jest w tym mieście. Jedźcie do Gliwic zrobić fotę, jak z bulwarów w jakichś tropikach!

Do Natalii oczywiście również trafi zestaw nagród od Josery: karma 900g dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl, wiaderko 4l na karmę, zabawka mewa, pakiet Pet on board, torba materiałowa na zakupy.

Gliwice z psem

To nagrody główne. Ale razem z Panią Elżbietą z Josery przyznałyśmy też pięć wyróżnień. Autorzy otrzymają od Josery pakiety Pet on Board i niespodzianki 🙂

A wyróżnieni zostali:

Małgorzata i Jazz za pokazanie innej strony Warszawy i zaproszenie na piękny Żerań (mieszkałam 10 lat w stolicy i… nigdy tam nie byłam, a już na pewno Żerań nie kojarzył mi się z tak ładnym zakątkiem – lubię takie zaskoczenia).

Dominika i Tequila za pokazanie uroczego Jeziora Bielawskiego. Jeśli jesteście w okolicach Dzierżoniowa i macie ochotę na kąpiel, koniecznie wpadajcie!

Anna z Zenkiem i Luną za zdradzenie niesamowitej miejscówki. Jeśli jesteście w Gdyni – koniecznie zajrzyjcie na Skarpę w Pierwoszynie (my mamy już zapisane!)

Agnieszka i Marley za kolaż z Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Agnieszka nie dość, że tam pracuje, to w wolne dni bawi się tam z bliskimi i oczywiście Marleyem. Czy trzeba lepszej rekomendacji?

Adam z Frodo i Aiko za zdjęcie z Westerplatte. Gratka dla tych, którzy kochają zwiedzanie i historię.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za przesłanie zdjęć. Ja osobiście jeszcze raz dziękuję Joserze za ufundowanie supernagród dla Was. Ze zwycięzcami i wyróżnionymi skontaktuję się mailowo.

Galerię wszystkich nadesłanych zdjęć można zobaczyć na facebookowym fanpejdżu Podróży z psem.

Konkurs został zrealizowany we współpracy z marką Josera.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *