Woda dla czworonożnych przyjaciół

Brawo dla Grupy Lotos! Do końca września na 135 stacjach będzie dostępna miska z wodą dla psa w ramach akcji „Woda dla czworonożnego pasażera”. To o 35 więcej stacji, niż w ubiegłym roku.

Miski z wodą znajdują się zawsze od frontu stacji, blisko wejścia do sklepu. Jest specjalnie oznaczona, a pracownicy dbają, aby była zawsze pełna świeżej wody.

Co ważne – można także poprosić o jednorazową miseczkę. Ta sprawdzi się chociażby w przypadku osób, które podróżują z kotami.

Pracownicy Lotos poprzez swoją akcję chcą też zapobiec przypadkom zostawiania zwierząt, chocby na krótko w rozgrzanych samochodach. „Przy okazji postoju na tankowanie lub zakupy, warto psa wyprowadzić na krótki spacer i napoić” – zachęcają.

LOTOS w wyszukiwarce stacji wprowadził specjalne oznaczenie – dzięki temu bez trudu można sprawdzić listę stacji, na których znajdują się psie miski.

MAPKA STACJI LOTOS Z MISKĄ DLA PSA

Miska na stacji LOTOS (www.lotos.pl)

 

5 Comments on “Woda dla czworonożnych przyjaciół”

    1. No tak – woda i miska to podstawa, ale fajnie napić się z „cudzej” 😉 Przynajmniej moja Flicka to uwielbia. Poza tym to rewelacyjne wizerunkowo dla firmy. Miska przed sklepem, stacją, restauracją to po prostu znakomita wizytówka.

  1. Witam.
    Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i z pewnością wyjdzie mu to na dobre 😉 Jemu i firmie oczywiście też.
    Jednorazowe miseczki przydadzą się nie tylko dla kotów.Właściciele psów, które chorują (są w trakcie leczenia) i mogą zarazić inne psy chętnie skorzystają z takiej opcji.A zapomnieć można niestety i o takich podstawach jak butelka wody do picia nie tylko dla psa, a że nie wszystkie psy piją z butelek, pomysł jest jak najbardziej trafiony i powinien zostać wykorzystany również w marketach, sklepach zoologicznych czy innych stacjach 😉
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *