PREZENTY DLA PSIARZA: Drobiazg, a cieszy!

Grudzień to czas prezentów. Co kupić psiarzowi? Specjalnie dla Was, a raczej dla Waszych Mikołajów, powstał cykl „Prezenty dla psiarza”. Dziś część pierwsza: prezenty do 50 zł.

Otwierasz konserwę, a psie kłaki już tam są. To po prostu standard w życiu psiarza. Kawa z psimi kłakami? Bez niej nie sposób dobrze rozpocząć dnia. Kubek od Pik-Pik, cena: 26 zł.
Dla wielbicielek psów i pierścionków. Ceramiczny psiak przechowa skarby na nosie i ogonie. Rzeźba od Ceramy, cena: 50 zł.
Są rzeczy ważne i najważniejsze. Nim rozsiądziesz się wygodnie na kanapie i otworzysz piwo – otwieracz bezlitośnie przypomni: najpierw psi spacer! Otwieracz od Poziomkarni, cena: 18 zł.
Jak szaleć to szaleć. Manicure psiary musi być psi. Przydadzą się do tego naklejki na paznokcie – dostępne aż w 35 kolorach. Naklejki od Psia Krew!, cena: 8 zł.
Coś dla psiarzy zaczytanych. Bo kiedy trzeba odłożyć książkę, żeby zająć się psem, zakładka jest po prostu niezbędna. Zakładka od Pracowni Miedzi, cena. 36 zł.
Dla psiarza-gadżeciarza. Fajna, zabawna i prosta grafika. Taka naklejka sprawi, że wypasiony laptop będzie jeszcze bardziej wyP(a)SIony. Naklejka od Whatewa, cena: 15 zł.

7. MYDŁO Z PSIĄ ŁAPĄ

Rzucanie piłką, spacery po błotnistych łąkach – nie tylko pies wymaga mycia po takich wyprawach. Dlatego psiarzowi przyda się dobre mydło glicerynowe – ręcznie robione, z psim motywem, w wielu kolorach do wyboru. Robione na zamówienie mydełko z psią łapką od Mydło i Spółka, cena: 20 zł.

Aby wejść na strony sklepów – wystarczy kliknąć w nazwę poszczególnych prezentów.

12 Comments on “PREZENTY DLA PSIARZA: Drobiazg, a cieszy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *