Chodź, zabiorę Cię na spacer – KONKURS

Weź psa i chodź. Zabiorę Cię na spacer po Szczecinie. Mieszkam tu, więc wiem, gdzie warto pójść i co zobaczyć. Będziecie zachwyceni – Ty i Twój pies. A w zamian pokaż mi, co warto zobaczyć u Ciebie!

Puszcza czy miasto? A może jedno i drugie!

Na pewno zabiorę Cię do Puszczy Bukowej. Pokażę Ci Jezioro Szmaragdowe, które jest zjawiskowo piękne o każdej porze roku. Kiedyś było tu wyrobisko kopalni kredy, ale 16 lipca 1925  odkrywka została zalana. Tak, tak – w lipcu Jezioro Szmaragdowe ma swoje urodziny. Niedaleko jest punkt widokowy, z którego zobaczysz prawie cały Szczecin, a jeśli masz czas i lubisz długie spacery – pójdziemy głębiej w Puszczę Bukową, aby poczuć jej wyjątkowy klimat. I uwaga! Przy Jeziorze Szmaragdowym jest psi wybieg! 

Jezioro Szmaragdowe jesienią

 

Jezioro Szmaragdowe

 

Jeśli wolisz miejskie klimaty, spotkamy się na Bulwarach. Zrobisz fotkę ze słynnymi szczecińskimi dźwigozaurami, zobaczysz Wały Chrobrego, a jak będziemy mieli szczęście, poczujesz zapach miasta, bo Szczecin pachnie… czekoladą. Potem pójdziemy w stronę Filharmonii, a dalej przez plac Grunwaldzki (tu poczujesz klimat paryskiego układu ulic, z którego słynie Szczecin) do szpinakowego pałacu, a dalej na Jasne Błonia. Jeśli trafisz tu wiosną, zachwycą Cię dywany krokusów. Dalej przez Park Kasprowicza (tu na pewno pokażę Ci rzeźbę – ptaki Władysława Hasiora) pójdziemy na największy psi wybieg w mieście. Jeśli, tak jak ja, kochasz street art, poprowadzę Cię tak, żebyś zobaczył kilka fajnych obrazków. No i obowiązkowo – zabiorę Twojego psa na psie lody!

Szczecińskie Dźwigozaury

Bulwary Szczecińskie, street art

A teraz Ty, jeśli chcesz, pokaż mi swoją okolicę! 

KONKURS

Pokaż, co warto zobaczyć w miejscu, z którego pochodzisz. Może to jakiś wyjątkowy zabytek, piękne jezioro, a może urokliwy las za miastem. Może to będzie spływ kajakowy, albo wędrówka w góry. Albo restauracja z fajnym klimatem. Coś, co zawsze pokazujesz gościom, których chcesz zachwycić.

Oczywiście warunek: to musi być miejsce, w które można zabrać psa.

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste: zrób zdjęcie swojemu psu w miejscu w Twojej okolicy, które chcesz polecić innym psiarzom. Zdjęcie wraz z opisem miejsca (napisz, co to za miejsce i dlaczego warto je zobaczyć) wyślij na zabierampsa@gmail.com. Podaj też swoje imię, nazwisko oraz imię psa na zdjęciu. 

Jedna osoba może wysłać JEDNO konkursowe zdjęcie (może to być również kolaż).

Wysyłając zdjęcie na konkurs, oświadczasz, że jesteś autorem zdjęcia. Jednocześnie wyrażasz zgodę na publikację go na stronach oraz w mediach społecznościowych Podróży z psem oraz Josery wraz z przesłanym opisem, imieniem i nazwiskiem. Twoje dane (imię, nazwisko oraz mail, a w przypadku wygranej – adres, na który ma być wysłana nagroda) będą wykorzystane przeze mnie jedynie na potrzeby realizacji konkursu. 

Zdjęcia można wysyłać do 31 lipca 2018 roku.

Na fanpejdżu Podróży z psem będzie utworzona galeria konkursowych zdjęć. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 6 sierpnia 2018 roku na podrozezpsem.pl.

Dla autorów najciekawszych zdjęć (wybierze je jury w składzie – Podróże z psem oraz przedstawiciel Josery) czekają nagrody ufundowane przez firmę Josera:

Josera - nagrody w konkursie

1 miejsce:

– karma 15kg dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl

– wiaderko 4l na karmę

– zabawka mewa

– pakiet Pet on board

– torba materiałowa na zakupy

 

2 miejsce:

– karma 5x900g dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl

– wiaderko 4l na karmę

– zabawka mewa

– pakiet Pet on board

– torba materiałowa na zakupy

 

3 miejsce:

– karma 900g dla psa do wyboru ze strony www.josera-pies.pl

– wiaderko 4l na karmę

– zabawka mewa

– pakiet Pet on board

– torba materiałowa na zakupy

 

Przyznamy także wyróżnienia. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają pakiety Pet on board. 

***

Organizatorem konkursu są Podróże z psem we współpracy z marką Josera, która realizuje akcję Bezpieczna Strefa Zwierzaka. W Bezpiecznej Strefie Zwierzaka znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat bezpiecznej podróży z psem. Jeśli podróżujesz autem – konieczniej zajrzyj! 

Same pakiety Pet on Board to dla mnie must have jeśli podróżujesz z psem samochodem. Można je dostać bezpłatnie – na stronie Bezpiecznej Strefy Zwierzaka możesz sprawdzić, gdzie są dostępne w Twojej okolicy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *