AKTUALNOŚCI: Narysuj Miśka!

Razem z grupą psich blogerów DogBlog oraz Służewskim Domem Kultury zapraszam najmłodszych do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Kundelka. Prace można wysyłać do 21 listopada.

„Narysuj Miśka” – to tytuł naszego konkursu. Bo chodzi właśnie o to, żeby narysować psa o imieniu Misiek. Jak wygląda? O tym zdecydują dzieci – uczestnicy konkursu.
Misiek to bohater bajki napisanej przez psycholog Anitę Janeczek-Romanowską z grupy DogBlog, autorkę bloga 3pluspies
Oto jej zapowiedź: 
Misiek nie jest ani wysoki, ani niski. Nikt nie wie, ile ma lat, ani dlaczego trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Nie przyciąga ludzi swoją urodą. Mówią o nim, że jest taki zwyczajny. Na stronie internetowej schroniska można przeczytać tylko kilka słów o Miśku: spokojny, bezproblemowy, lubi dzieci. Ot, nic specjalnego, ktoś by pomyślał. Jednak znaleźli się ludzie, którzy zapragnęli go przygarnąć… Tak zaczęła się wspaniała przygoda psa ze schroniska. 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba po prostu narysować bohatera bajki i dostarczyć prace do Służewskiego Domu Kultury do poniedziałku 21 października. Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków i uczniów klas 0-3 szkół podstawowych. Szczegółowy regulamin konkursu i wszystkie potrzebne informacje znajdziecie TU.

Premiera bajki i ogłoszenie konkursu zaplanowaliśmy na 26 października w Służewskim Domu Kultury. Tego dnia odbędzie się tam także Kiermasz Rękodzieła, będziemy też zbierać pieniądze i dary dla psów z Krzykosów, które są pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Dlaczego akurat dla nich? Bo jednym z „krzykosiaków” jest nasz dogblogowy Fado z Psi Wędrówek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *