AKTUALNOŚCI: Psia Dolina 2013

Kochani! Razem z grupą warszawskich psich blogerów DogBlog oraz Służewskim Domem Kultury, zapraszam Was na piknik dla psów i ludzi – Psia Dolina 2013. Koniecznie rezerwujcie sobie czas 30 czerwca i przybywajcie tłumnie na warszawski Służew.

Przygotowujemy dla Was moc atrakcji. Chcemy, żeby to był czas dla Was i dla Waszych psiaków – czas aktywnie spędzony. Podczas pikniku odbędzie się psia gra miejska – uczestnicy wyruszą na spacer z psami po Służewie, podczas którego będą wykonywać zadania i zdobywać punkty. Na wszystkich uczestników gry czekają niespodzianki i nagrody! (szczegóły i zapisy wkrótce)
Przez cały dzień w służewskim amfiteatrze będą ćwiczyć psy trenujące agility. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, jak takie bieganie przez przeszkody wygląda. Ja szczególnie Was zachęcam, bo pokazy przygotowuje Klub Agility „Cavano”, w którym ćwiczę razem z Flicką.
Dużo będzie się działo także na stoiskach naszych sponsorów, będzie można też zrobić zakupy na kiermaszu psich różności, gdzie znajdziecie zarówno coś dla psa, jak i coś dla siebie. Będziecie mogli skorzystać również z bezpłatnych porad specjalistów – dietetyka oraz weterynarza. 
Jak pamiętacie, wszystkie nasze dotychczasowe, „dogblogowe” akcje były związane z pomocą zwierzakom w potrzebie. Tak będzie i tym razem. Podczas Psiej Doliny będziemy zbierać pieniądze oraz dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Nie przychodźcie więc na piknik z pustymi rękami.
Psia Dolina odbędzie się dzięki pomocy Służewskiego Domu Kultury, który jest współorganizatorem pikniku. 
Sponsorem głównym imprezy jest producent marki Dog Chow, sponsorem strategicznym firma Bayer. Naszymi sponsorami są również: Botaniqa, BioSante Veterinary Solutions oraz Pawsitive Dog Design.
Zapraszam 🙂

One Comment on “AKTUALNOŚCI: Psia Dolina 2013”

  1. jadę!!! jestem mocno podniecony juz ! wreszcie wygram coś z moją Lodzią. Ona też będzie zadowolona bo raz w roku może odejść od budy i łańcucha. Pozdrawiam Mariusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *