Kup prezent i pomóż zwierzakom

Prezenty, prezenty, prezenty… Jedno mogę Wam powiedzieć – uwielbiam ich szukać! I specjalnie dla Was znalazłam takie, które ucieszą podwójnie. Obdarowanego – bo otrzyma coś wyjątkowego oraz zwierzaki w potrzebie, bo dla nich zostaną przeznaczone pieniądze, które wydacie. Czego chcieć więcej? Ho, ho, ho!

1. CZAS BOKSERÓW
Dla tych, dla których planowanie jest ważne. Zachwycił mnie kalendarz kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko” zorganizowanej przez przez agencję DEM’a Promotion Polska i najsłynniejszych polskich pięściarzy. Nie znajdziecie tu słodkich obrazków uroczych zwierzątek. Poszczególne miesiące ilustrowane są scenami, w których sportowcy wcielają się w rolę dręczonych psów. W worku w wodzie, na wysypisku śmieci, na krótkim łańcuchu przy budzie. Zdjęcia łączy jeden wspólny element – czapka-pies, którą każdy ze sportowców nosił podczas sesji.

Kalendarz można kupić w sklepach Kakadu, na stronach e-sklep.kakadu.pl, Telekarma.pl, FitFight.pl oraz na Allegro.pl (LINK DO AUKCJI). Cena: 29,90 zł. Dochód zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt ze schronisk w całej Polsce.

2. EKSTREMALNIE
Coś dla tych, którzy nie lubią siedzieć w domu. Niech posiedzą sobie w samochodzie. Takim jak na zdjęciu poniżej – w roli pasażera albo pilota podczas terenowego rajdu przeprawowego po Wielkopolsce. Udział w rajdzie można licytować na VII Świątecznej Licytacji na Schronisko w BUKU.

Uwaga – trzeba się spieszyć, bo licytacje kończą się dziś (13 grudnia, godz. 20.00). O rajdowe emocje można walczyć TU.

3. COŚ NA ŚCIANĘ
W dodatku z humorem. Przewrotna grafika Emila Płoszajskiego (Pan Lutkowski). Ten i pięć innych obrazków zostało wykonanych na moją akcję Zabieram psa na wakacje. Teraz można je licytować na aukcjach Design dla Zwierząt. Cała wylicytowana kwota wspomoże zwierzaki ze schroniska w Korabiewicach.

Grafikę Pana Lutkowskiego można licytować TU.

4. BLISKA CIAŁU…
…koszulka. Z kocinurkiem. Ucieszy tego, kto kocha modę. Albo nurkowanie. Albo koty. Albo najlepiej wszystko naraz. Pieniądze wydane na koszulkę wspomogą podopiecznych Fundacji Argos Ośrodek dla kotów miejskich Koteria. Cena: 49 zł

Koszulkę można kupić TU.

5. MOCNE BRZMIENIE
No dobra… Znowu kalendarz. Ale za to jaki! Na kolejnych kartach m. in. Myslovitz, Kult, Big Cyc, Patrycja Matkowska. A pieniądze sprzedaży wspomogą działalność Pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu.
Cena: 50 zł.

 Kalendarz Rockowy 2014 można licytować TU.

6. FILCOTEK
OK, przyznam się od razu – sama go robiłam 🙂 Można go kupić na aukcji Design dla Zwierząt. Jak pisałam już wyżej o DDZ – pieniądze wspomogą korabiewickie zwierzaki.

Kota-przypinkę można licytować TU.

Oczywiście wszelkich aukcji, bazarków jest całe mnóstwo. Polecaliście mi chociażby fejsbukowe bazarki na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana (TU) albo Bombowy Bazarek grupy 4DogS (TU). Zachęcam do dodawania w komentarzach kolejnych propozycji zwierzolubnych prezentów. Święta tuż, tuż 🙂

>>>ZOBACZ TAKŻE:
Na święta oddaj swój głos dla zwierząt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *